Lazerli Silah Sıfırlama

Responsive Layout

Powerful Layout with Responsive functionality that can be adapted to any screen size.

Retina Ready Graphics

Looks beautiful & ultra-sharp on Retina Displays with Retina Icons, Fonts & Images.

Powerful Performance

Optimized code that are completely customizable and deliver unmatched fast performance.

LAZERLİ SIFIRLAMA SİSTEMİ

 

KULLANIM KILAVUZU

 

İÇİNDEKİLER

 

 1. Genel Tanıtım
 2. Lazerli Sıfırlama Cihazı Kurulumu
 3. Lazer Noktalayıcı Montajı
 4. Sistem Kullanımı
 5. Lazerli Sıfırlama Cihazı ve Lazer Noktalayıcı Şarj Edilmesi

 

 

 1. Genel Tanıtım

 

 1. Algılayıcı Ön Panel
 2. Aç/Kapat Anahtarı
 3. Data Hattı ve Noktalayıcı Şarj Girişi
 4. Şarj İçin Ana Besleme Girişi
 5. Sigorta Kutusu
 6. Enerji Aktif Işığı
 7. Lazer Noktalayıcı
 8. Lazer Noktalayıcı Şarj Girişi

 

  

 1. Lazerli Sıfırlama Cihazı Kurulumu

Cihaz son derece mobil olarak dizayn edildiğinden istenilen yere (sistemin direkt olarak güneş ışığına maruz kalmaması gerekir) ve istenilen mesafelere (tavsiye edilen mesafe 25 mt.’dir) kolayca kurulabilir.

Cihaz atış yapılacak mesafeye konulduktan sonra araya data kablosu takılarak, sistemle beraber gelen yazılımın yüklendiği bilgisayara  bağlanır. Aç/Kapat anahtarı AÇIK konumuna getirilir.

 

 • Lazer Noktalayıcı Montajı
 1. Mikroişlemci ve Pil Kutusu
 2. Lazer Modül
 3. Ön kapak
 4. Silah-Lazer Noktalayıcı Bağlantı Aparatı
 5. Lazer Modül Yuvası
 6. Bağlantı Aparatı Mili

 

 

Öncelikle Silah-Lazer Noktalayıcı bağlantı aparatını Lazer Noktalayıcıdan ayırın. Aparatı silahınızın namlusuna yerleştirin. Lazer Noktalayıcıyı da aparatın içerisine yerleştirin. Lazer Noktalayıcı namlunun içerisinde iyice sıkışana kadar pasodan çevirin. Lazer Noktalayıcının sıkıştığı noktada Mikroişlemci ve pil kutusunun aşağıya doğru olmasına dikkat edin.

Lazer Noktalayıcıyı silahtan çıkarmak için yukarıdaki işlemleri tersten başa doğru tekrarlayın.

 1. Sistemin Kullanılması

Öncelikle Lazer Noktalayıcı silahın namlusuna monte edilir. Lazerli Sıfırlama Cihazının bilgisayar bağlantıları yapılır.

Bilgisayarda kurulmuş olan LAZERLİ SIFIRLAMA SİSTEMİ yazılımı açılır. Ayarlar bölümünde bulunan bağlantı noktası açılarak sistemin bağlı olduğu COM Port seçilir.

 

 

Gene bu bölümde atış ile ilgili yapılacak diğer ayarlar yapıldıktan sonra TAMAM tuşuna basılarak menü kapatılır. ATEŞ komutu ile beraber sistem çalışmaya hazır durumdadır.

Atıcılar Lazerli Sıfırlama Cihazına doğru nişan alarak atışlarını yaparlar. Atışların takibi bilgisayar bulunan yazılım aracılığı ile takip edilir.

 

Atışların sonunda yazılım, yapılan atışın değerlendirmesini yaparak sonuç ekranında atış sorumlusuna bildirir. Atış sorumlusu da gelen sonuç raporuna göre gerekli düzeltmeleri atıcılara yaptırarak yeniden düzeltilmiş atışların yapılmasını sağlar.

 

Ayrıca yapılan atışların sonunda eğer istenirse yapılan atışlar yazılım aracılığı ile veri tabanına kayıt edilerek istenildiği zaman atıcıların gelişimleri takip edilebilir.

 

 1. Lazerli Sıfırlama Cihazı ve Lazer Noktalayıcı Şarj Edilmesi

Lazerli Sıfırlama Cihazını Aç/Kapat anahtarından kapalı konuma getirin. Şarj girişine enerji kablosunu takın. Cihaz şarj olmaya başlayacaktır. Lazer Noktalayıcıyı şarj etmek için, Lazer Noktalayıcı şarj kablosunun bir ucunu Lazer Noktalayıcıya diğer ucunu Lazerli Sıfırlama Cihazının DATA HATTI – NOKTALAYICI ŞARJ girişine takın. Lazer Noktalayıcı şarj olmaya başlayacaktır.

 

Size Small, Medium & Large
Color Pink & White
Waist 26 cm
Length 40 cm
Chest 33 inches